Проєктуємо сучасні, функціональні та безпечні громадські будівлі. Створюємо авторський архітектурний проєкт з урахуванням вимог, які продиктовані специфікою установи.

Спеціалізуємося на комплексних об'єктах і виступаємо в ролі генерального проєктувальника: супроводжуємо розроблений проєкт на всіх стадіях будівництва.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Життя кожного міста підтримують громадські будівлі – вокзали, клініки, школи, ресторани. В архітектурній майстерні «Варивода» ми розробляємо проєкти громадських об'єктів, які стають візитною карткою бізнесу, району, міста.

  • Пропонуємо продумані й технологічні об'ємно-планувальні рішення з урахуванням вимог ДБН, розподілу потоків людей, конструкційних особливостей громадських будівель.
  • Для кожного об'єкта проводимо аналіз і оптимізацію будівельних матеріалів та інженерних мереж, що дозволяє зменшити підсумкову вартість будівництва та скоротити витрати на експлуатацію в майбутньому.
  • Ми проєктуємо об'єкти, які приносять максимальний прибуток інвесторам.

Типові проєкти «без обличчя» – це не про нас, в архітектурній майстерні «Варивода» підходять до вирішення кожного завдання творчо й індивідуально. У підсумку ви отримуєте готовий до втілення оптимальний проєкт громадських будівель – складного сучасного комплексу, розрахованого на десятки років безпроблемної експлуатації.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2020
Київ, вул. Лагерна 28
35 571 м²
2009 -2010
Київ, вул. Анрі Барбюса, 46 в
31 904 м²