Рітейл

Проєктуємо високорентабельні торговельні об'єкти з грамотно продуманими напрямками потоків відвідувачів, що підвищує комерціалізацію площ. Створюємо проєкти сучасних будинків для рітейлу з урахуванням розташування об'єкта у структурі житлової забудови і транспортної мережі. Розробляємо магазини із сучасним і впізнаваним зовнішнім дизайном.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Архітектурна майстерня «Варивода» спеціалізується на проєктуванні функціональних будівель – шукаємо найкраще рішення для користувачів усіх категорій рітейлу та прагнемо до максимальної інвестиційної привабливості готового приміщення.

  • Працюємо з будь-якою категорією та спеціалізацією об'єктів рітейлу: від невеликої будівлі під стріт-рітейл до торговельно-розважального комплексу.
  • На основі ваших бізнес-плану або бізнес-ідеї ми розробляємо проєкт, ураховуємо всі нюанси, щоб мінімізувати витрати на будівництво, підвищити рентабельність об'єкта і скоротити витрати на його експлуатацію в подальшому.
  • Продумуємо логістику і розташування під'їзду автомобілів, зонування торгових, адміністративних і технічних приміщень. А головне – так продумуємо і формуємо напрямок і розподіл руху купівельних потоків, щоб усі ділянки об'єкта були максимально наповнені трафіком..
  • Застосовуємо інноваційні технологічні рішення при проєктуванні інженерних систем, освітлення та енергоефективного опалення. Наша проєктна документація відповідає актуальним вимогам ДБН та БНіП, до неї не виникне запитань ні в муніципальних службах при затвердженні проєкту, ні на будівельній ділянці.

Здійснюємо генеральне проєктування: ведемо об'єкт з нуля і до завершення будівництва. Також можемо підключитися для роботи на конкретному етапі: від ескізного проєкту до авторського нагляду.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що проєкт буде зроблений творчо, з урахуванням новітніх стандартів проєктування, у сучасному і неповторному стилі та максимально швидко поверне вкладені в нього інвестиції.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²
2007-2008
Київ, проспект Бажана - вул. Ревуцького
267 329 м²