Готелі

Проєктуємо сучасні готелі з продуманою транспортною логістикою, безпечні та комфортні для клієнтів і персоналу. Пропонуємо проєктувальні, функціональні й технологічні рішення, які оптимізують витрати на будівництво та підвищують комерційну привабливість об'єкта.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Архітектурна майстерня «Варивода» проєктує готельні комплекси в ділових та історичних центрах, готелі в місцях активного відпочинку, готелі з конференц-залами, курортні готелі та невеликі мотелі у форматі «при дорозі». Проєкт готелю може бути різної місткості: від 40–50 до 500 місць і більше.

  • Створюємо сучасні, комфортні та економічно привабливі об'єкти, які відповідають українським і міжнародним нормам готельного будівництва.
  • У процесі проєктування ми опрацьовуємо структуру готельного комплексу: житлових, громадсько-розважальних, адміністративних, службових частин об'єкта.
  • Готуємо і презентуємо об'ємно-планувальне рішення, реалізація якого дозволить оптимізувати площу забудови та розподілити потоки відвідувачів і персоналу.
  • Особливу увагу приділяємо рішенням у сфері безпеки, включаючи пожежну безпеку.

Ведемо об'єкт від «А» до «Я»: виконуємо генеральне проєктування будівництва готелю: починаючи з геодезичної розвідки місцевості, закінчуючи отриманням дозволів і авторським наглядом за ходом будівництва. В архітектурній майстерні «Варивода» ми створюємо проєкти комерційно успішних готелів, у яких є архітектурний шарм і куди відвідувачам захочеться повернутися не один раз.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²