Виробничі будівлі

Розробляємо проєкти промислових об'єктів будь-якого рівня складності: ССІ, ССІІ, ССІІІ. У нашому фокусі – функціональна сучасна і технологічна будівля, яка оптимально відповідає особливостям виробничого процесу, з мінімізованими витратами на будівництво та експлуатацію і швидкою окупністю.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

При розробці проєкту промислової будівлі керуємося критеріями комфорту і безпеки працівників підприємства, економії енергоресурсів, раціонального розпорядження територіями, оптимізації виробництва.

  • Аналізуємо технічне завдання і пропонуємо варіанти реалізації з урахуванням особливостей ділянки, існуючих комунікаційних вузлів і, що важливо, бюджету.
  • Створюємо інтегровані об'ємно-планувальні та конструкційні рішення, беручи до уваги специфіку технологічних процесів вашого виробництва.
  • Особливу увагу приділяємо питанню пожежної безпеки та мінімізації екологічних ризиків при експлуатації.
  • Проєктуємо одно-, дво- і багатоповерхові комплекси з продуманим розміщенням виробничих цехів, складських, господарсько-побутових та адміністративних приміщень.
  • Проводимо аналіз потоків руху, розміщення інженерних комунікацій, що дозволяє зменшити підсумкову вартість будівництва і підвищити ефективність експлуатації в майбутньому.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2006-2008
Київ, вул. Шевченка - вул. Карла Маркса
9 263 м²