Реконструкція. Реновація

Підвищуємо цінність раніше побудованих будівель: житлових будинків, історичних споруд, об'єктів промислового призначення. Відновлюємо або переосмислюємо зовнішній вигляд, розробляємо сучасні інженерні та планувальні рішення, приводимо будівлі у відповідність до сучасних стандартів експлуатації та запитів клієнтів.

Проєктные проработки
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Проєкт реновації передбачає оновлення громадського простору, заміну інженерних мереж, утеплення, реконструкцію системи опалення тощо. Часто необхідно передбачити інженерні рішення, яких ще не існувало на момент будівництва будинку. В результаті «втомлена» будівля зберігає цілісність структури, а також набуває нового життя і значно підвищує свою комерційну цінність. Строк служби будинків після реновації збільшується мінімум на 20–30 років. Проєкти з реновації та реконструкції – це сегмент вигідних інвестицій у будівництво з величезним потенціалом у нашій країні.

Архітектурна майстерня «Варивода» допоможе здійснити будь-який проєкт з реконструкції та реновації як генеральний проєктувальник, а також може приєднатися для розробки будь-якої ділянки проєкту.

Проєктуємо нові будівлі в межах реконструкції житлового фонду. Розробляємо проєкти сучасних житлових, громадських, комерційних і промислових будівель, комфортних для життя і бізнесу та привабливих у плані інвестування.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту