Офісні будівлі, бізнес-центри

Створюємо проєкти офісно-адміністративних будівель із продуманими внутрішніми просторами і впізнаваними сучасними фасадами.

Розробляємо інвестиційно привабливі об'єкти, у яких комфортно працювати співробітникам і перебувати відвідувачам. Проєктуємо бізнес-центри з офісами класу «А» і «В», місцями для відпочинку, технічними приміщеннями, підземними та наземними паркінгами.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

На думку профільних експертів, грамотне проєктування офісної будівлі підвищує працездатність персоналу. В архітектурній майстерні «Варивода» створюються саме такі проєкти. Кожна офісна будівля розробляється з урахуванням специфіки об'єкта, рельєфу місцевості, включеності в транспортну мережу міста й архітектурного вигляду кварталу.

Проєктування включає в себе весь комплекс архітектурних рішень: проєкт фасаду і внутрішнього простору із зонуванням, доступ до об'єкта відвідувачів і транспорту, розробку інженерних комунікацій, рекреаційних зон тощо. Створюємо проєкти офісних будівель будь-якого рівня складності, розрахованих на присутність від декількох десятків до тисяч людей.

Завжди знаходимо компроміс із замовником – у межах будь-якого (розумного) бюджету запропонуємо той варіант, який урахує ваші побажання та дозволить реалізувати сучасний, грамотний і красивий проєкт.

Ми створюємо офісні центри, що чіпляють погляд і виокремлюються на тлі десятків однотипних паралелепіпедів зі скла і бетону. Проєктуємо функціональні та продумані до дрібниць простори, які приваблюють інвесторів і окупаються в максимально короткий строк.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2009 -2010
Київ, вул. Анрі Барбюса, 46 в
31 904 м²
2007-2008
Київ, вул. Семена Скляренка, 9
154 971 м²