Лікарні, клініки

Створюємо комплексні проєкти клінік та інших медичних установ. Проєктуємо функціональні, гармонійні простори для високоякісного медичного обслуговування пацієнтів.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робочая документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Архітектурна майстерня «Варивода» надає послуги з проєктування медичних установ під ключ.

  • Розробляємо повний комплект документації, необхідної для будівництва клініки.
  • . Виконуємо функції генпроєктувальника: робимо BIM-візуалізацію об'єкта, здійснюємо проєктні опрацювання, ескізне проєктування та авторський архітектурний нагляд на всіх етапах будівництва.
  • Створюємо об'ємно-просторову композицію будівлі з урахуванням профілю та потужності клініки.
  • Розробляємо об'єкт відповідно до медико-технічного завдання замовника: проєктуємо медичні та допоміжні структури в одній будівлі або лікарняний комплекс з окремих об'єктів із можливістю сполучення критими переходами або атріумами.
  • Проєкт включає поповерхове планування будівлі лікарні, спеціалізацію та зонування приміщень, розміщення ліфтів, паркувань, під'їзних шляхів та озеленення.
  • Особливу увагу приділяємо організації інженерних мереж: проєктування системи вентиляції в коридорах і лікарняних палатах, опалення, електропостачання та водопроводу.

Пропонуємо економічно вигідні архітектурні рішення, проєкти медичних будівель для успішного ведення бізнесу. Водночас проєктуємо клініку для людей, тобто створюємо простори, які формують позитивний емоційний настрій. Цей найважливіший для одужання пацієнтів фактор не регламентується жодним нормативним документом, але обов'язково враховується нашими архітекторами.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²