Паркінги

Проєктуємо наземні та підземні паркінги як окремі об'єкти або елементи, що включені до житлового комплексу, торгового або офісного центру. Створюємо проєкти функціональних просторів з урахуванням безпеки, місткості, комфорту і дизайну паркінгу.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

В архітектурній майстерні «Варивода» розробляємо проєкти паркінгів – однієї з найважливіших складових інфраструктури житлового комплексу, підприємства або торговельно-розважального центру. З урахуванням запитів замовника проєктуємо одноповерхові та багаторівневі автостоянки, наземні, цокольні або підземні споруди.

Розробляємо повний пакет техніко-економічних, інженерних, конструкторських документів. У закритих наземних і підземних спорудах передбачаємо системи протидимової вентиляції та автоматичного пожежогасіння, розробляємо інженерні комунікації відповідно до будівельних та санітарних норм.

У житлових комплексах проєктуємо підземні одно- і дворівневі паркінги, які відповідають гігієнічним нормативам звукоізоляції, електромагнітних полів і вібрації. На експлуатованих дахах наземних і напівпідземних автостоянок передбачаємо елементи озеленення – «наземні сади».

Пропонуємо оптимальні для реалізації тип, місткість, будівельні конструкції та експлуатаційні рішення, які дозволять мінімізувати витрати на будівництво і зробити паркінг зручним у використанні.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2006-2008
Київ, вул. Шевченка - вул. Карла Маркса
9 263 м²
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²