Про майстерню

Архітектурна майстерня «Варивода» – це команда архітекторів та інженерів, ентузіастів, закоханих у свою справу. Ми створюємо комфортні, естетичні та творчі простори для життя, роботи і відпочинку.

  • Спеціалізуємося на проєктах житлових, виробничих і громадських будівель.
  • Пропонуємо весь спектр послуг щодо проєктування, виступаємо в ролі генерального проєктувальника об'єктів нерухомості.
  • Займаємося розробкою вихідних даних для проєктів, передпроєктних пропозицій, ескізних проєктів, самих проєктів, здійснюємо авторський нагляд на всіх етапах будівництва.

Надаємо замовнику проєктну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання.

Надаємо супровідні послуги з узгодження проєктів у відповідних інстанціях, отримання дозвільної документації на будівництво. Спираючись на багатий професійний досвід з 2004 року, застосовуємо оригінальні рішення, синтезуючи традиційні підходи та останні досягнення в технологіях проєктування та будівництва.

Пропонуємо конкурентні ціни, працюємо якісно та оперативно. Гарантуємо нашим клієнтам оптимальне співвідношення інвестиційних витрат і прибутковості об'єктів нерухомості, що створюються в нашій майстерні.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.

клієнти

jamie & annie
the retro studio
iconic menswear
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту