Школи, дитячі садки

Проєктуємо комфортні та сучасні навчальні простори, дотримуючись усіх будівельних норм і стандартів. Шкільні та дошкільні установи, що побудовані за нашими проєктами, на думку сучасних дітей та їх батьків, є безпечними, комфортними та привабливими.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Створюючи архітектурні проєкти шкіл і дитячих садків, допомагаємо вирішити головну інфраструктурну проблему міст: гострий брак дитячих навчальних закладів у мікрорайонах.

Школа або дитячий сад, які спроєктовані в архітектурній майстерні «Варивода», – це цікавий та комфортний зовнішній і внутрішній простір. Працюючи над проєктом, особливу увагу приділяємо зручності, безпеці, екологічності будівлі, строго дотримуємося будівельних і санітарних норм.

Розробляємо проєкт дитячого навчального закладу під ключ із зонуванням навчальних, адміністративних і господарських приміщень, поповерховим плануванням, інженерною інфраструктурою. Також ми передбачаємо благоустрій і ландшафтний дизайн території, розміщення спортивних та ігрових майданчиків. Візуалізуємо проєкт, застосовуючи технологію BIM-моделювання.

Співпрацюємо з приватними забудовниками та муніципальними структурами, пропонуємо технологічні, енергоефективні проєкти, які допомагають оптимізувати витрати на будівництво і експлуатацію дитячої установи. Створюємо сучасні школи і дитячі садки для дітей нового покоління.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²