Виставкові зали, павільйони, ринки

Розробляємо неповторні, функціональні та економічно привабливі проєкти торгових просторів. Створюємо експозиційні комплекси із вражаючим екстер'єром і гнучким внутрішнім плануванням. Проєктуємо так, щоб побудований об'єкт став комерційно успішним.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Команда архітекторів та інженерів архітектурної майстерні «Варивода» проєктує громадські об'єкти – ринки та виставкові центри. Для кожного проєкту пропонуємо оригінальні формальні та функціональні рішення з урахуванням специфіки будівлі й побажань замовника. Поєднуємо виразний образ, гармонійну ритміку та естетику архітектурного об'єкта з функціональністю й інвестиційною привабливістю.

Архітектурні елементи об'єкта об'єднуємо композиційно і технічно. При розробці зонуємо внутрішній простір, ураховуємо світлове оформлення інтер'єру, особливу увагу приділяємо проєктуванню зовнішніх і внутрішніх інженерних комунікацій. Надаємо ретельно опрацьовану проєктну документацію, до якої не виникає запитань на будівельному майданчику та при затвердженні об'єкта в містобудівних організаціях.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2006-2008
Київ, вул. Шевченка - вул. Карла Маркса
9 263 м²
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²