Житлові комплекси

Створюємо і реалізуємо проєкти комерційно успішних і привабливих для життя багатоквартирних будинків, комплексів, котеджних містечок. Утілюємо в життя мрії про ідеальний простір для життя.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

В архітектурній майстерні «Варивода» ми не просто проєктуємо будівлі, а створюємо середовище, в якому хочеться жити. Приділяємо особливу увагу зонуванню, ритміці та композиції простору.

В результаті зводяться продумані до дрібниць, комерційно вигідні житлові об'єкти, які приваблюють інвесторів і успішно продаються. Кожний наш архітектурний проєкт є неповторним, це будівля зі своїм обличчям.

  • Максимально оптимізуємо простір, збільшуємо корисну квадратуру приміщень за рахунок детального опрацювання інженерних комунікацій. Завжди працюємо на результат, навіть якщо бюджет невеликий і строки обмежені.
  • Проєктуємо житлові об'єкти всіх категорій складності (ССІ–CCIII). Надаємо послуги генерального проєктування.
  • Контролюємо та відповідаємо перед замовником за весь комплекс робіт зі створення об'єкта нерухомості: від ескізного проєкту до авторського нагляду за будівництвом.
  • За необхідності також підключаємося на будь-якій стадії реалізації архітектурного проєкту.
  • Співпрацюємо із забудовниками, приватними замовниками та муніципалітетами. Наші ціни є конкурентними, ми поважаємо ваш бюджет, завжди знаходимо компромісне рішення.

Якщо проєкт розробляє наша архітектурна майстерня, у замовника не виникає проблем з узгодженням проєкту в інстанціях, розробкою і впровадженням робочої документації, отриманням дозвільних документів на будівництво.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2020
Київ, вул. Лагерна 28
35 571 м²
2011-2016
Київ, вул. А. Барбюса, 51/2
216 167 м²