Спорткомплекси, стадіони, арени

Створюємо проєкти впізнаваних і функціональних спортивних споруд: стадіонів, фітнес-центрів, арен. Проєктуємо спортивні об'єкти з продуманим розведенням потоків людей і підвищеними вимогами до безпеки. Пропонуємо економічно та інвестиційно вигідні проєктні рішення.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Архітектурна майстерня «Варивода» розробляє проєкти спортивних споруд з урахуванням того, як об'єкт використовуватиметься в подальшому. Кожна наша проєктна розробка – керівництво до дії: як побудувати зручну, безпечну і комфортну для спортсменів та відвідувачів будівлю. В межах навіть невеликих бюджетів можемо запропонувати сучасні рішення, які оптимізують витрати на будівництво і подальше утримання об'єкта.

  • Ми створюємо єдину концепцію: гармонійну об'ємно-просторову композицію екстер'єру та інтер'єру майбутньої будівлі.
  • Окремим блоком розробляємо схему інженерних мереж, запроваджуємо енергоефективні рішення обігрівання, кондиціювання, освітлення спортивного комплексу або стадіону.
  • Проєктуємо спортивні об'єкти всіх категорій складності: ССІ, ССІІ, ССІІІ.
  • Уключаємо до проєкту елементи, які підвищують інвестиційну привабливість і прибутковість об'єкта при експлуатації: магазини, ресторани, готелі, конференц-зали.
  • Виконуємо весь спектр проєктних робіт: від розробки концепції до авторського нагляду. Працюємо з приватними замовниками і компаніями, співпрацюємо з державними структурами і спортивними організаціями.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²