Логістичний термінал

Київ, вул. Шевченка - вул. Карла Маркса
площа
9 263 м²
період
2006-2008
статус
Проєкт
Логістичний термінал
Ідея

Логістичний центр у вигляді наповненого вітром крила дельтаплана на території, що примикає до злітно-посадкових смуг аеропорту «Жуляни».

Опис

Автомобільний термінал площею майже десять тисяч квадратних метрів спроєктовано в умовах дуже жорстких обмежень по висоті забудови.

Проєкт передбачає зведення комплексу автомобільного терміналу для доставки, зберігання і розмитнення нових легкових автомобілів і запасних частин до них. Ділянка під забудову межує з територією аеропорту «Жуляни», у безпосередній близькості зі злітно-посадковою смугою. Це накладає жорсткі обмеження на висоту забудови та зумовлює деякі технологічні рішення в проєкті. Так, покриття покрівлі споруди не відображає світлові потоки, щоб не вносити перешкоди в авіанавігацію.

Зовнішній об'єм терміналу задумано у вигляді наповненого вітром крила дельтаплана, який добре проглядався б в ілюмінатори літаків, які заходять на посадку і зліт.

Основну будівлю виконано у два поверхи і включає в себе всі необхідні елементи для безперебійної роботи бізнесу:

  1. Митна зона для розмитнення нових легкових автомобілів і запасних частин до них. Простір має двосторонню орієнтацію з центральним входом з боку головного фасаду комплексу, де знаходиться тимчасова гостьова автостоянка.
  2. Складська зона складається з двох основних залів: митно-ліцензійного складу та складу обслуговування після таможні, з двома основними під'їздами до обох приміщень. Кожний склад має свою рампу з пандусами для навантажувачів. Також на території складу знаходяться трансформаторна підстанція всього комплексу і головна електрощитова.
  3. Адміністративно-офісна зона з кафе розташовані в північно-західній частині комплексу. Ця частина терміналу також має безпосередній доступ до загальної гостьової стоянки.
  4. Блок СТО та мийки з підсобними і робочими приміщеннями обслуговуючого персоналу відділяється від інших зон проїздом.

Усі зони автотерміналу розташовані під одним дахом. Для зручності на входах є пандуси для інвалідів, продумані під'їзні шляхи до будівлі та великі відкриті парковки для різних категорій автотранспорту.

Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

Схожі проєкти

Дивитись
всі
2009 -2010
Київ, вул. Анрі Барбюса, 46 в
31 904 м²

Схожі проєкти

Дивитись
всі
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²