Склад, логістичний центр

Розробляємо функціональні та комерційно прибуткові проєкти складських комплексів і логістичних центрів. Продумуючи до дрібниць технологічний простір, пам'ятаємо про естетику, створюємо презентабельні та сучасні будівлі.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робоча документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Здійснюємо генеральне проєктування складських комплексів під ключ: від ескізного проєкту, включаючи BIM-візуалізацію, до авторського нагляду. Проєктуємо простори для зберігання, враховуючи концепцію будівлі, тип і обсяг вантажопотоків, необхідні ресурси тощо.

Це дозволяє забезпечити високу швидкість відвантаження продукції, вільне переміщення вантажів усередині комплексу, збільшити пропускну здатність об'єкта в умовах безперебійної роботи.

Створюємо проєкти з продуманим зонуванням площі, розподілом напрямків руху людей, транспорту і вантажопідйомної техніки, щоб забезпечити максимально ефективне та безпечне функціонування комплексу.

  • До проєкту завжди входить докладна інженерна документація з продуманими системами електропостачання та опалення, автоматичного пожежогасіння, вентиляції та водопостачання.
  • Використовуємо сучасні енергоефективні технології, щоб зменшити вартість експлуатації комплексу в майбутньому.
  • З нашим проєктом не виникає запитань ні в містобудівних організаціях, ні на будівельному майданчику.
  • Пропонуємо послугу авторського нагляду на етапі будівництва і персонально відповідаємо перед вами за весь комплекс проєктних робіт.

Творчо підходимо до поставленого завдання, не обмежуємося формальним завданням – пропонуємо різні варіанти з урахуванням ваших побажань, особливостей ділянки, існуючої системи комунікацій і бюджету.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

ПРОЄКТИ

Дивитись
всі
2006-2008
Київ, вул. Шевченка - вул. Карла Маркса
9 263 м²