СТО, автосервіс

Проєктуємо впізнавані, функціональні та рентабельні об'єкти з обслуговування та ремонту автомобілів. У фокусі – комплексні проєкти автосервісів із зонами різного призначення, наприклад, сервісу, фарбування, миття, виставковими/торговельними, а також офісними і клієнтськими приміщеннями.

Проєктні опрацювання
від 25 ₴/м²
Ескізний проєкт
від 30 ₴/м²
Проєкт
від 145 ₴/м²
Робочая документація
від 250 ₴/м²
Авторський нагляд
1500 ₴ за виїзд

Проаналізуємо можливі варіанти з урахуванням ваших побажань, бюджету, топології ділянки, розташування поточних інженерних мереж і запропонуємо комерційно обґрунтоване рішення. Розробимо проєктну документацію за вашим технічним завданням відповідно до діючих будівельних і санітарних норм. Будемо вести об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва.

Архітектурна майстерня «Варивода» гарантує персональну відповідальність перед вами за весь комплекс проєктних робіт. Наше завдання – запропонувати такий проєкт, який дозволить максимально швидко окупити інвестиції в будівництво, а готовому об'єкту в майбутньому бути комерційно привабливим при перепродажі.

  • Створимо оптимально комфортний і функціональний простір.
  • Передбачимо робочі зони автосервісу, заїзди, паркування, адміністративні приміщення, розміщення обладнання.
  • За необхідності включимо до проєкту місця відпочинку, кафе, дитячу кімнату.
  • Ретельно опрацюємо трасування інженерних мереж, запропонуємо енергоефективні варіанти освітлення, кондиціонування та опалення об'єкта.
  • Професійний підхід дозволить уже на етапі проєктування мінімізувати витрати на будівництво та утримання автосервісу в подальшому.

При проєктуванні враховуємо побажання замовника, нюанси і нові технології ремонту та обслуговування автомобілів. У результаті ви отримуєте індивідуально розроблений проєкт із підготовленою до затвердження документацією. Беремо весь процес будівництва під авторський нагляд.

Архітектурна майстерня «Варивода» співпрацює з приватними замовниками, сервісними компаніями, інвесторами та представництвами автомобільних брендів в Україні.

Як ми працюємо

Ведемо об'єкт на всіх стадіях проєктування, експертизи і будівництва. Персональна відповідальність перед замовником за весь комплекс проєктних робіт по створенню об'єкта. Можемо підключитися до роботи на певній стадії.
Максимально враховуємо всі нюанси конкретного майданчика або ділянки під забудову, будуємо взаємозв'язок майбутнього об'єкта з навколишнім середовищем.
У проєктуванні застосовуємо всі доступні на сьогоднішній день сучасні технології, в тому числі BIM технології - створення комплексної тривимірної об'єктної моделі будівлі.
На будь-якому етапі можемо запропонувати різні варіанти реалізації. Завжди знаходимо компромісні рішення. Шануймо бюджети. Узгоджуємо всі рішення із замовником.
Конкурентні ціни на проєктування. Дотримуємося строків проєктування, в тому числі і стислих.
Випускаємо проектну і робочу документацію високої якості з глибоким ступенем опрацювання. Максимально враховуємо всі нюанси і конструктивні особливості при трасуванні внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж. На будівельному майданчику з нашою документацією у виконавців не виникає непорозумінь, проблем і зайвих запитань.
Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту