Прокуратура Києва

Київ, вул. Тверська, 7
площа
7 157 м²
період
2010
статус
Проєктна пропозиція
Прокуратура Києва
Ідея

Делікатна прибудова до існуючої адміністративної будівлі, що поліпшує загальний архітектурний ансамбль.

Опис

Новий просторий корпус адміністративного призначення з природним освітленням усіх офісів і коридорів та прямими зв'язками із сусіднім будинком на кожному поверсі.

Перед архітектурним бюро «Варивода» було поставлено відразу кілька цікавих завдань.

  • По-перше, необхідно було по лінії поверхів з'єднати нову будівлю з уже існуючою. Обидві будівлі повинні були стати одним комплексом.
  • По-друге, в умовах катастрофічної нестачі простору потрібно було отримати максимум корисної офісної площі, паркувальних місць зі зручними заїздами і виїздами та передбачити новий зал для засідань.
  • По-третє, потрібно було створити новий представницький парадний вхід, а спроєктована будівля не повинна випадати і дисонувати зі сформованою вуличною забудовою.

Проєктна пропозиція вирішує ці архітектурні завдання.

На восьми надземних і одному підземному поверхах розташовані офіси загальною площею в сім тисяч квадратних метрів, робочі приміщення, прийомні, конференц-зал, їдальня, тренажерний зал і паркінг на 44 машиномісця.

Плоска покрівля комплексу має металеві огорожі, а центральну ділянку над залом засідань упорядковано у формі півкола по металевих арочних балках. Сонцезахисні фасадні жалюзі та перголи з алюмінієвих елементів створюють ритміку будівлі. Вітражні панорамні вікна забезпечують максимум припливу сонячного світла в офіси. Зовнішні стіни облицьовуються керамічними панелями.

Нова прибудова переосмислює та облагороджує вже існуючу монотонну будівлю і стає основним акцентним елементом. При цьому вона органічно продовжує його, створюється враження, що так і було задумано від самого початку.

Отримайте консультацію або аудит вашого поточного проєкту

Схожі проєкти

Дивитись
всі
2020
Київ, вул. Лагерна 28
35 571 м²
2009 -2010
Київ, вул. Анрі Барбюса, 46 в
31 904 м²
2007
Киев, Дніпровський район
438 400 м²
2005-2010
Київ, вул. Мельникова, 22-24
9 033 м²
2007-2008
Київ, проспект Бажана - вул. Ревуцького
267 329 м²